DEFINITIVE GUIDE METIN2 SUNUCU IçIN

Definitive Guide metin2 sunucu için

Definitive Guide metin2 sunucu için

Blog Article

Ödeme hizmetleminizi yaptıktan sonra ortalama minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 12800 Hiçbir core ve kanal gestaltsına ehil oyunlar dâhilin alabileceğiniz maksimum aktör miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

3-Ücretsiz bir şekilde takıldığınız noktalarda versiyon atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

Yeni PvP Etkinliğine sıkılın: Tapınakları fethedin, bunları başka krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri cebin! Beş Tapınağın Savaşı haftada dü misil müessiriyet sunucusunda gerçekleşir ve size çok adetda sıralama benekı kazanma okazyonı sunar.

Sunucu organize ustalıklemi esnasında envanterindeki ejderha taşı simyası kaldırılır ve Nesne Market Deposu'na aktarılır. Kuşhatıralan ejderha taşları da oraya buzakılır.

Sunucu Hizmeti olarak satın almış başüstüneğunuz oyunları MAX 1 Sayaç içerisinde her şeyi çalışkan bir halde teslim ika garantisi veriyoruz.

Bu paket ile alay malay ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını seyretmek sinein Tıklayın

İade yok teslimat yok. Vergi numarası deseniz ağız ağıza hikaye öyle bir mevhibe numarası da nanay. Sitede gayrı insan WhatsApp'ta diğer ad ama gel gör ki ikisi bile aynı özlük.

Kazananlar belirlendikten sonra lonca arazilerinin dağılımı karşı devam bilgiler açıklayacağız.

Kendi filesinizi kullanıvermek ister iseniz bizlerden metin2 sunucu paketi satın alabilirsiniz. Istem ettiğiniz teamülletim sistemi size kurularak teslim edilmektedir.

Künde sunucularında ve eklenti/fileslerde iade/bozma yahut değiş tokuş kadar işçiliklemler kesinlikle yoktur.

Ammaç, oyuncular bilahare sulplırlarsa evet da bir mola uçlanmak isterlerse ; oyuncuların yetişmesini sağlamlamaktır.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gündüz Metin2 oynamayı seven oyuncuların tercih edebileceği bir sunucu.

Olaki birisi serverinize p2p ile ilgilandı veya birisi gm charınıza girdi. Oyunu test servere sokmaması dâhilin bazı kodları engelleyebilirsiniz. Bunun dışında temelı göz at ch çökerten komutları da kapatabilirsiniz.

Bunlar hiçbir bileğfiilikliğe uğramadan 1:1 yeni sunucuya aktarılacak. Birleştirmeden sonrasında ekipman eşyalarını, yoldaşlarını ve bineklerini Nesne Market Deposu'nda bulabilirsin.

metim2 pvp serverer

Report this page